Apie ECDL Naujienos Kontaktai  
   
Pagrindinis meniu
Vartotojams
Vartotojas
Slaptažodis
Sertifikato tikrinimas
Tipas: Start ECDL
Numeris:
 
Projektai


Naujienos
Naujienos : Seminaras „Informacijos saugumas internete“
Atsiuntė Renata Danielienė 2012.02.23 15:11:00 (3631 skaitymai)

2012 m. vasario 22 d. Kaune, viešojoje įstaigoje „Informacijos technologijų mokymo centras“ įvyko mokytojams skirtas seminaras „Informacijos saugumas internete“.

Seminaro metu skaityti du pranešimai. VšĮ „Informacinių technologijų institutas“ atstovė Renata Danielienė pristatė e-GUARDIAN projektą ir jo rezultatus. Mokytojams buvo pristatyta e-GUARDIAN programos turinys. Programa nustato, kas yra žinotina mokytojams: apie grėsmes internete, neatsargaus interneto naudojimo pasekmes, saugų skaitmeninių duomenų tvarkymą, prarastų duomenų atkūrimą, saugų tinklo išteklių naudojimą, saugumo ir privatumo užtikrinimą naršant internete, saugų naudojimąsi e. paslaugomis ir pan.

Antro pranešimo metu apie anonimiškumą internete žiniomis pasidalino Kauno kolegijos dėstytojas Edgaras Lukoševičius. Mokytojai supažindinti su grėsmėmis, kurios gali įvykti neatsargiai naudojantis internetu, ar pateikiant kokią nors savo informaciją internete. Seminaro pabaigoje pranešėjas pateikė patarimų kaip apsisaugoti nuo galimos nepageidaujamos informacijos prieigos, kaip apsaugoti savo privatumą, kaip tapti nematomu ar bent jau sunkiai surandamu internete.
Daugiau informacijos apie projektą rasite čiaPuslapis spausdinimui Nusiųsti naujieną draugui
Apie ECDL | Naujienos | Nuorodos | Kontaktai

Copyright © 2002-2006 by ECDL-LT  |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project