Paieškos forma

Kontaktai Senas puslapis

Renata Danielienė tinklaraštis

Trečiasis projekto dComFra partnerių susitikimas

2019 m. spalio 16-18 dienomis Prahoje, Čekijoje Gyvybės mokslų universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto Informacinių technologijų departamente vyko trečiasis projekto partnerių susitikimas.

Partneriai apratė baigiamuosius pirmojo projekto paketo veiksmus, šio paketo lyderiai pristatė parengtas ataskaitas, susijusias su atliktais skaitmeninių kompetencijų tyrimais ir analizėmis.

Kviečiame pedagogus į nemokamus mokymus

Maloniai kviečiame mokyklų pedagogus į nemokamą seminarą apie inovatyvių priemonių taikymą ugdymo procese.

Seminaro metu dalyviams bus pristatomos mokytojams sukurtos priemonės pamokoms (tiek naudojant kompiuterius, tiek be jų), kurias jau galima naudoti ir šių metų programavimo savaitės metu, bei pateikiama naudinga informacija apie papildytąją realybę ir 3D spausdinimą.

Dalyvaujantiems seminare visiems mokytojams bus paruošti suvenyrai ir pažymėjimai.

Prasidėjo ES programavimo savaitė!

Maloniai kviečiame prisijungti prie iniciatyvos ES programavimo savaitė (Code Week), kuri vyksta š.m. spalio 6–21 d.
 
Mokytojai pamokų metu kviečiami naudoti parengtus pamokų ruošinius tiek pradinukams, tiek vyresnių klasių mokiniams!
Ruošinius rasite čia: http://www.ecdl.lt/codeweek.

HIS4HE projekto baigiamasis sklaidos seminaras

2018 m. rugsėjo 26 d. LSMU  Visuomenės sveikatos fakultete vyko projekto HIS4HE baigiamasis sklaidos seminaras.

Kviečiame į projekto HIS4HE sklaidos renginį

2018 m. rugsėjo 26 d. kviečiame į nemokamą seminarą apie sveikatos informacijos sistemas, saugų ir atsakingą jų naudojimą!

Renginio metu bus diskutuojama apie skaitmeninių įgūdžių svarbą, pristatomi projekto „Sveikatos informacijos sistemos mokymų ir sertifikavimo diegimas aukštajame moksle“ rezultatai.

Dalyvių skaičius ribotas.

Registracija vyksta iki š.m. rugsėjo 26 d.

3DP projekto baigiamasis sklaidos seminaras

2018 m. gegužės 17 d. KTU vyko projekto 3DP baigiamasis sklaidos seminaras.

Seminare dalyvavo KTU universiteto dėstytojai, studentai, verslo atstovai. Renginio metu buvo papasakota apie 3DP projektą, jo metu gautus rezultatus, pristatyti pilotinių mokymų rezultatai, demonstruota nuotolinė mokymosi aplinka https://3d-p.eu/lms/.

Trečiasis 3DP projekto partnerių susitikimas

2017 m. spalio 19-20 d. vyko projekto 3DP trečiasis susitikimas Lenkijoje, Rzeszów mieste. Susitikimas prasidėjo nuo užduočių, kurias kiekvienas partneris atliko po paskutiniojo susitikimo, pristatymo. Vėliau partneriai, atsakingi už konkrečius projekto rezultatus, pristatė jų vystymą: IO3 „3DP mokomoji medžiaga“ (UPB CAMIS), IO4 „3DP gairės lektoriams“ (Ludor ir Somorrostro), IO7 „3DP mokymosi valdymo sistema“ (Danmar Computers). Taip pat buvo suplanuoti projekto rezultatų baigiamieji darbai, bei partnerių tarptautinių mokymų veiklos, kurios vyks Maltoje 2018 metų sausio mėn.

Trečiasis projekto HIS4HE susitikimas

Spalio 11-12 dienomis Rygoje įvyko trečiasis projekto HIS4HE partnerių susitikimas. Susitikimo metu buvo aptarti pasiekti projekto rezultatai. Didelis dėmesys buvo skiriamas mokomosios medžiagos tobulinimui bei e-mokymosi platformos adaptavimui Lietuvoje ir Latvijoje.

Puslapiai

Subscribe to RSS - Renata Danielienė tinklaraštis