Paieškos forma

Kontaktai Senas puslapis

Organizuojamas seminaras "Bendradarbiavimo internete metodų ir priemonių taikymas mokyme: mokytojai ir skaitmeniniai įgūdžiai"

Prasidedant naujiems mokslo metams atsinaujinkime skaitmenines žinias ir įgūdžius!

Maloniai kviečiame mokyklų pedagogus ir bibliotekininkus į nemokamą renginį apie informacinių technologijų naujovių taikymą ugdymo procese.

Renginio metu bus diskutuojama apie skaitmeninių įgūdžių svarbą bei jų naudojimą pamokose ir užklasinėje veikloje, pristatomi projekto „Bendradarbiavimo internete metodų ir priemonių taikymas mokyme“ rezultatai ir geroji mokytojų patirtis pilotinių mokymų metu. Pertraukėlių metu mokytojai galės įsivertinti žinias apie bendradarbiavimo priemones.

Naudojant bendradarbiavimo priemones svarbu jas naudoti saugiai ir atsakingai, todėl renginio metu taip pat bus atskleistos nuolat aktualios tinkamo elgesio internete temos, akcentuojant tapatybės vagystes internete, šnipinėjimo programas, kurios įdiegiamos naudotojui „nežinant“, informacijos kaupimas apie interneto naudotojus ir kaip nuo to apsisaugoti.

DĖMESIO! PAKEISTA RENGINIO VIETA:

Renginys vyks š.m. rugpjūčio 29 d. Vilniaus miesto savivaldybės centrinėje bibliotekoje, Žirmūnų g. 6 Vilniuje.

Renginio programa bus skelbiama ir išsiunčiama užsiregistravusiems dalyviams el. paštu artėjant renginiui. Dalyviams bus išduodami dalyvių pažymėjimai.

Dalyvių skaičius ribotas.

Registracija vyksta iki š.m. rugpjūčio 25 d.

Pedagogai ir bibliotekininkai registruotis gali svetainėje „Ugdymo sodas“: https://duomenys.ugdome.lt/renginys/?2600.
Kiti dalyviai gali registruotis el. paštu: info@ecdl.lt.

Renginio programa


Plačiau apie Online4EDU projektą...


Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.
Šis leidinys [pranešimas] atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.