Paieškos forma

Kontaktai Senas puslapis

Fuse IT pojekto sklaidos renginys

2021 m. gruodžio 15 d. Kauno kolegijoje vyko FuseIT projekto sklaidos renginys „MARTECH: marketingo ir skaitmeniniai įgūdžiai šiuolaikiniam specialistui“. Iš viso renginyje dalyvavo 45 dalyviai. 
 
Renginio metu pranešėjai išsamiai pristatė tikslinei auditorijai visus projekto FuseIT rezultatus. Įžangnį žodį apie renginį tarė Renata Danielienė iš VšĮ „Informacinių technologijų institutas“. Vėliau pristatymą tęsė projekto koordinatoriaus Giedrius Romeika iš Vilniaus universiteto. Jis pristatė pranešimą „Kas yra MarTech? Poreikių analizės rezultatai ir rekomendacijos. Kokios žinios ir įgūdžiai aktualūs šiandieniniam MarTech studentui?“. Po to sekė vėl Dr. Renatos Danielienės pranešimas „Kaip sudominti šiuolaikinį studentą? Naudojant inovatyvias priemones“. 
 
Renginio metu taip pat vyko praktinis užsiėmimas „Rinkodaros situacijų sprendimas“, kurį vedė Darius Karaša iš Vilniaus universiteto. Šio užsiėmimo metu dalyviai išbandė FuseIT projekto metu sukurtas scenarijų užduotis. Nugalėtojai buvo apdovanoti projekto suvenyrais: išmaniaisiais laikrodžiais, USB atmintinėmis, saldumynais ir kt.
 
Elinga Žiliuvienė iš VšĮ „Informacinių technologijų instužitutas“ skaitė pranešimą „Žinių ir gebėjimų neatitikimo vertinimas. Pasitikėjimo ir žinių vertinimas, demonstravimas ir tikrinimas“. Pristatymo metu dalyviams žaidybine forma buvo pateikti keletas savęs vertinimo klausimų. Nugalėtojai taip pat buvo apdovanoti projekto suvenyrais.
 
Paktinių diskusijų metu dalyviai pateikė grįžtamąjį ryšį, bei įvertino renginį.
 
Keletas akimirkų iš renginio: