Paieškos forma

Kontaktai Senas puslapis

ECDL tikslinėms grupėms

Skaitmeninio raštingumo žinias ir įgūdžius turintys bei efektyviai naudojantys moksleiviai ir studentai gerokai palengvina savo studijų eigą, geriau pasiruošia gilesnėms studijoms bei būsimam darbui. Efektyviai naudodami technologijas jaunuoliai greičiau atlieka įvairias užduotis mokymo įstaigose ir yra labiau motyvuoti mokytis.

„ECDL Lietuva“ siūlo specialią akciją moksleiviams, studentams ir jų mokytojams!

Kiekvienam iš mūsų svarbu turėti gerus IT įgūdžius, kad galėtume efektyviai naudotis kompiuteriais, išmaniaisiais įrenginiais, programomis, e-paslaugomis ir pan. Kompiuteriniai įgūdžiai įvairaus amžiaus žmonėms leidžia suprasti ir naudoti technologijas, siekiant palengvinti tiek asmeninį, tiek profesinį gyvenimą. Sertifikuoti kompiuteriniai įgūdžiai gali padėti ne tik įrodyti darbdaviui apie turimą kvalifikaciją, bet ir pasitarnauti kasdieniame gyvenime, padidindami galimybę bendrauti elektroninėje erdvėje, gauti informacijos, naudotis e-paslaugomis.

Šiuolaikinėje darbo vietoje labai svarbu, kad darbuotojai turėtų galimybę efektyviai ir veiksmingai naudotis technologijomis. Darbdaviai tikisi, kad būsimi darbuotojai prieš įsidarbindami jau turės kompiuterinių įgūdžių, nes tokie darbuotojai turi daugiau galimybių savo karjeroje.


Atnaujinimo data: 2013-08-19