Paieškos forma

Kontaktai Senas puslapis

ECDL ASMENIMS

Kiekvienam iš mūsų svarbu turėti gerus IT įgūdžius, kad galėtume efektyviai naudotis kompiuteriais, išmaniaisiais įrenginiais, programomis, e-paslaugomis ir pan. Kompiuteriniai įgūdžiai įvairaus amžiaus žmonėms leidžia suprasti ir naudoti technologijas, siekiant palengvinti tiek asmeninį, tiek profesinį gyvenimą. Sertifikuoti kompiuteriniai įgūdžiai gali padėti ne tik įrodyti darbdaviui apie turimą kvalifikaciją, bet ir pasitarnauti kasdieniame gyvenime, padidindami galimybę bendrauti elektroninėje erdvėje, gauti informacijos, naudotis e-paslaugomis.

ECDL kiekvienai dienai

Kompiuteriai tapo svarbia kasdienio gyvenimo dalimi. IT žinių įgijimas ar turimų įgūdžių tobulinimas yra svarbi mokymosi visą gyvenimą dalis. Kompiuteriniai įgūdžiai skatina socialinį ir ekonominį įsitraukimą, kuris yra esminis normaliai funkcionuojančioje visuomenėje. ECDL fondo sertifikavimo programos sukurtos taip, kad atitiktų tiek jauno, tiek vyresnio amžiaus žmonių grupių poreikius.

Susisiekti, Įsitraukti, Bendrauti

ECDL gali padėti jums susisiekti, įsitraukti bei bendrauti su kitais

  • Susisiekti su draugais ir šeima
  • Įsitraukti į virtualias bendruomenes, kurias vienija bendri interesai ir siekiai, naudojant el. paštą, naršyklę ar tinklaraštį
  • Bendrauti, naudojant internetines technologijas, tokias kaip tikralaikis pokalbis, internetinės kameros, internetinė telefonija

Gauti informaciją bei naudotis paslaugomis

Turint gerus kompiuterinius įgūdžius galima greitai surasti reikiamą informaciją, naudotis įvairiomis e-paslaugomis, kurios palengvina kasdieninį gyvenimą bei padeda taupyti laiką:

  • Naudojantis elektroninės prekybos paslaugomis galima įsigyti pirkinių internetu, o taip pat iš kelių tiekėjų išsirinkti geriausią kainą.
  • Naudojantis elektronine bankininkyste galima tvarkyti savo banko sąskaitas, atsiskaityti už paslaugas ar pirkinius nelaukiant eilėse.
  • Elektroninės valdžios paslaugomis patogu naudotis, siunčiant įvairias formas, bendraujant su valstybės tarnautojais ar tiesiog surandant reikiamą informaciją.
  • Galimybė gauti naujienas ir informaciją, galimybė naudotis įvairiomis laisvalaikio pramogomis leidžia neatsilikti nuo šiuolaikinio pasaulio aktualijų.

Atnaujinimo data: 2013-08-13