Paieškos forma

Kontaktai Senas puslapis

e-saugumo programa mokytojams

IT įgūdžiai mokytojams padeda daug efektyviau dirbti pasiekiant mokymo tikslų, taupant laiką ir padidinant produktyvumą klasėje.

e-saugumo programa mokytojams

Pastaruoju metu kompiuteriai ir įvairius mobilieji įrenginiai yra naudojami namuose, darbe, mokykloje ir pan. Dauguma gyventojų turi prieigą prie interneto, ieško informacijos, ją skelbia, bendrina, siunčiasi įvairius failus ir naudojasi kitomis e-paslaugomis. Tačiau internetu naudojasi ne tik geranoriškai nusiteikę žmonės, e-erdvėje slypi ir įvairių pavojų, tokių kaip, internetiniai nusikaltimai, apgavystės, virusai ir pan. Apie interneto privalumus ir trūkumus privalo žinoti kiekvienas kompiuterio vartotojas nepriklausomai nuo amžiaus.

Norint užkirsti kelią nelaimėms, tėvai turi rūpintis kompiuterio saugumu namie. IT profesionalai - darbe ar mokymo įstaigose. Tuo tikslu buvo sukurta e-Guardian programa:

e-Guardian programos 2-oji versija skirta Europos mokytojų saugesnio interneto žinių atestavimui.

Ši programa pritaikyta švietimo įstaigų pedagogams, kurie patys siekia saugiai naudotis kompiuteriu ir internetu, bei moko to savo ugdytinius.

e-Guardian tikslas ne gąsdinti kompiuterių ir interneto naudotojus, o šviesti ir supažindinti suaugusius ir vaikus apie tai, kaip apsisaugoti nuo pavojų e-erdvėje ir būti pilnaverčiu e-piliečiu.

Daugiau informacijos apie e-Guardian rasite čia.


Atnaujinimo data: 2013-08-19